O nas

Wszystko zaczęło się w roku 1993, wtedy to powstał pierwszy projekt pod znakiem firmowym AWiS a nasza przygoda jako producenta odzieży damskiej stawiała pierwsze małe kroki. W początkowych latach działalności zajmowaliśmy się produkcją  żakietów, kostiumów i garsonek – prawdziwy dress code lat 90-tych.

Moda się zmieniała, lata mijały … A my wyspecjalizowaliśmy się w szyciu tylko i wyłącznie spódnic. Wprowadziliśmy na rynek wiele ciekawych modeli  i może nawet któryś z nich zawitał w Twojej szafie.

Jako producent odzieży sprzedawaliśmy swoje wyroby zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym wyłącznie odbiorcom hurtowym.

Odzież firmy AWiS  przez 28 lat działalności trafiła do wielu krajów Europy tych bliższych jak Niemcy, Słowacja, Austria, Ukraina … i tych dalszych jak Hiszpania, Norwegia, Rumunia i tych całkiem dalekich jak Izrael i Kanada. Co ciekawe i może ciężko w to uwierzyć ale wszystko było w kolorze CZARNYM.

Ostatnie cztery lata to czas wielkich  jak dla nas  zmian – wprowadziliśmy  do oferty sukienki, bluzki, tuniki oraz uwaga … KOLORY !! Teraz pora na nowe wyzwanie: SKLEP INTERNETOWY AWiS Moda – tu będziemy bliżej Was.

W naszych kolekcjach znajdziesz zarówno niezawodną klasykę jak i modowe perełki. Szeroka rozmiarówka od 36 do 64 sprawi, że  każda kobieta znajdzie coś pięknego dla Siebie.

AWiS Moda to polska produkcja i autorskie pomysły. Większość asortymentu stanowi odzież PLUS SIZE to właśnie ona była i jest naszą specjalnością. Mamy nadzieję, że w AWiS Moda znajdziesz to czego szukasz. Wierzymy, że dobra jakość tkanin, dodatków, staranne wykonanie pozwolą Ci w pełni cieszyć się z wybranej przez Siebie kreacji.

To na co padnie wybór… spódnica, bluzka, tunika a może sukienka ?

 

                          Wszystkiego Najlepszego od AWiS Moda.