Rozmiar

Kolor

Cena

Tuniki

Poszukujesz eleganckiego, a przy tym wygodnego topu? Postaw na jedną z tunik plus size wprost ze sklepu internetowego AWiS Moda. Ten element garderoby występuje u nas w wielu kolorach i rozmiarach. Z pewnością znajdziesz tu wariant, który będzie świetnie wyglądał w zestawieniu z Twoimi ulubionymi spodniami.

Dzięki luźnym krojom tuniki plus size są chętnie wybierane przez kobiety o krągłych kształtach. Pomagają zatuszować drobne zaokrąglenia brzuszka i bioder, a przy tym ładnie układają się na sylwetce. W modelach proponowanych w naszym sklepie internetowym postawiliśmy też na inne rozwiązania, które mają na celu wyeksponowanie zalet figury. Przykładem jest dekolt w kształcie litery V, który wizualnie wysmukla szyję. Wiele z dostępnych tu ubrań występuje w przedziale rozmiarowym 42-60. W sprzedaży posiadamy tuniki plus size w różnych kolorach: nie tylko czarnym i białym, lecz także granatowym, zielonym, czerwonym i wielu innych. Możemy ponadto zaproponować model z modnego połączenia dwóch materiałów. Zachęcamy, by jeszcze dziś złożyć zamówienie w naszym sklepie!

KOMUNIKAT w dniach od 26.06.24 do 04.07.24 przebywamy na urlopie - w tym okresie nie wysyłamy paczek i nie przyjmujemy zwrotów. Zamówienia złożone w tym terminie będą realizowane od 05.07.24. Zamówienia dostarczone w dniach 11-21.06.24 będą miały wydłużony czas zwrotu o 10 dni. DO ZOBACZENA :)

X