Kreacje andrzejkowe – w czym na salę, a w czym na domówkę

Ostatki zbliżają się wielkimi krokami, dlatego warto zastanowić się nad strojem, który ubierzesz na rodzinną imprezę, domówkę lub wystawną uroczystość. Bez względu na to, gdzie i w jaki sposób spędzisz ten magiczny wieczór, zasługujesz na to, aby wyglądać jak milion dolarów! Dowiedz się, jakie sukienki są najmodniejsze w tym sezonie andrzejkowym i wybierz kreację plus size spośród modeli w naszej ofercie – WILMA, AVA, STELLA, RENE!

Wieczorowe kreacje andrzejkowe – trendy na rok 2022!

Andrzejki to wieczór pełen wróżb, magii i ostatnia taka noc przed adwentem. Wykorzystaj ją dobrze i wystrój się w modną kreację imprezową! Wśród sukienek trendujących w tym roku możemy znaleźć stylizacje ozdabiane błyszczącymi cekinami, podkreślające ciało, asymetryczne, ale nie tylko. W tym roku obroni się również prostota w postaci klasycznej “małej czarnej” oraz strojów w stonowanych kolorach granatu, butelkowej zieleni czy bordo – odcieni idealnych nie tylko na wystawną imprezę na sali balowej, ale również spokojną domówkę.

Jaką sukienkę wybrać na domówkę lub imprezę andrzejkową? Dopasuj kreację do sytuacji!

Zastanawiasz się, jaką sukienkę wybrać na uroczystość na sali bankietowej? A może szukasz prostego i zarazem eleganckiego stroju na domówkę? W doborze idealnej stylizacji wieczorowej ważne jest to, aby dopasować ją do dress code’u obowiązującego na imprezie. W naszej ofercie przygotowaliśmy stroje plus size, które wykorzystasz zarówno na balu, jak i podczas domówki – proste modele plus size STELLA i RENE, a także oryginalne fasony WILMA i AVA!

Kreacje wieczorowe plus size – wybierz nasze flagowe modele WILMA, AVA, STELLA, RENEE!